نوشته شده توسط : ali

جواز تاسیس

 موسسه ثبت شرکت کریم خان تمامی خدمات در رابطه با جواز تاسیس را در اختیار شما قرار می دهد ، جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 02188946700 تماس حاصل فرمایید.

جواز تاسیس گواهی می باشد که به دارنده ی آن اجازه می دهد در یکی از شهرک های صنعتی در جواز تاسیس قید گردیده و با امکاناتی که پیش بینی شده مشغول به تولید کالاهایی باشد که در آن گواهی ذکر شده.

 

نکته :

جهت ثبت نام و علائم تجاری ( فارسی ) به منظور تولید و یا بسته بندی متقاضیان می بایست دارای جواز تاسیس با مدارکی دال بر تولید یا بسته بندی باشد.

 

مدارک مورد نیاز :

کپی مدارک هویتی جهت اشخاص حقیقی و کپی مدارک شرکت و مدارک هویتی مدیر عامل جهت اشخاص حقوقی.:: بازدید از این مطلب : 853
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : چهار شنبه 10 آبان 1396 | نظرات ()
نوشته شده توسط : ali

اخذ کد اقتصادی

 موسسه ثبت شرکت کریم خان تمامی خدمات در رابطه با اخذ کد اقتصادی را در اختیار شما قرار می دهد ، جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 02188946700 تماس حاصل فرمایید.

کد اقتصادی

کد اقتصادی و پلمپ دفاتر

قبل از توضیح درباره کد اقتصادی باید بدانید دفاتر پلمپ، تجاری، مالیاتی یا دفاتر قانونی امروزه خیلی محدود شده و تنها دفتر روزنامه و کل از آنها باقی مانده است. هردوی موارد فوق در زمان ارسال اظهارنامه سالانه مالیاتی از طرف سر ممیزی مورد درخواست می باشد. مراحل تهیه آنها پیش از شروع سال مالی جدید می باشد. برای شرکت های تازه تاسیس شده از هر زمان که ثبت شرکت انجام شده به مدت 1 یک ماه تقویمی برای تهیه آنها فرصت دارند. مدارک برای تهیه دفاتر پلمپ یا کد اقتصادی شامل فرم های مربوطه و کپی شناسنامه و کارت ملی مدیرعامل است.

تشکیل پرونده مالیاتی و دریافت کد اقتصادی

تشکیل دادن پرونده مالیاتی و دریافت کد اقتصادی از اجزای لاینفک بنگاه های اقتصادی کوچک و بزرگ است. این را باید بدانید که صرف داشتن کد اقتصادی باعث نمیشود که مالیاتی به شرکت تعلق گیرد. ثابت شده است که یک شرکت یا موسسه ای که امور مالی اش پاک و درست است همیشه قابل پیشرفت و ترقی است. کد اقتصادی در تهران کمی پیچیده تر است اما در هر دو شهر کدهای تقریبا یکسان هستند و شامل 12 رقمی و 16 رقمی میباشند. این مبخث را نیز در نظر داشته بداشتن کد اقتصادی با شید که برای استفاده از تخفیفات امور مالیاتی و عدم پیگیری در خصوص جریمه ضروری است.

برای تشکیل پرونده مالیاتی و گرفتن کد اقتصادی مدارک ذیل را تهیه کنید:

1-اصل و کپی اساسنامه، تقاضانامه و شرکت نامه برای شرکت با مسئولیت محدود ثبتی و اظهارنامه و اساسنامه برای سهامی خاص

2- روزنامه تاسیس شرکت

3- آخرین تغییرات شرکت

4- آگهی تاسیس شرکت

5- اصل و کپی سند یا اجاره نامه شرکت با کد رهگیری بنگاه

6- مهر شرکت

7-یکی از قبض های قبض آب/ برق /تلفن/ گاز/

8- مدارک شناسایی مدیرعامل

9-گواهی دفترخانه ای امضاء صاحب یا صاحبان حق امضا

10-درخواست تشکیل پرونده مالیاتی و اخذ کد اقتصادی:: بازدید از این مطلب : 908
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : چهار شنبه 10 آبان 1396 | نظرات ()
نوشته شده توسط : ali

ثبت طرح صنعتی

 موسسه ثبت شرکت کریم خان تمامی خدمات در رابطه با ثبت طرح صنعتی را در اختیار شما قرار می دهد ، جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 02188946700 تماس حاصل فرمایید.

نخستین پرسشی که بیشتر متقاضیان ثبت مالکیت صنعتی از کارشناسان این حوزه بیشتر از دیگر موارد می پرسند اینست که ثبت طرح صنعتی چیست؟ یا کلا طرح صنعتی به چه مواردی یا موضوعاتی اطلاق می گردد؟ گاهی پاسخی که مشاوران به شما ارائه می نمایند آنقدر مفصل و پیچیده است که بعضا باعث پیشیمانی شما می گردد و برایتان حس خوبی به وجود نمی آورد. اول از همه چیز باید بدانید که ثبت طرح صنعتی یکی از وظایف اداره مالکیت معنوی و صنعتی است که امور ثبت برند و اختراع را نیز انجام می دهد.

 

ثبت طرح صنعتی چیست؟

اولین مدرکی که خیلی مهمتر از دیگر مسائل است خود طرح صنعتی است. شکل و ظاهر یک وسیله ، قطعه فلزی ، پلاستیکی یا لاستیکی که با وسایل و قطعات مشابه متفاوت باشد و به طوری جدید بودن در آن پیدا باشد و آنرا از دیگران متمایز کند قابلیت ثبت شدن در اداره ثبت مالکیت صنعتی را دارا می باشد. طراحان صنعتی باید بتوانند مواردی را که یک طرح را از طرحهای مشابه تمیز می دهد را بشناسند. قطعا برای همه صنایع اعم از دستی ، صنعتی ، بسته بندی ، پکیج ها ، و هر شکلی که ظاهر را تغییر دهد و چیزی جدید به ما ارائه دهد راهی برای ثبت طرح صنعتی وجود دارد.

 

مدارک ثبت طرح صنعتی

این مدارک به دو دسته تقسیم می گردند اول برای مالک طرح دوم برای طراح که شامل شناسنامه کارت ملی آدرس محل سکونت، کارگاه یا دفتر کار به همراه کد پستی عکس هایی از شش وجه بالا، پایین، چپ، راست، و به صورت مورب در پایین و به شکل مورب از بالای آن باشد. توصیف ظاهری را با توجه به اطلاعاتی را که در سامانه ثبت مالکیتهای صنعتی هست نوشته شود و البته دسته بندی آنرا نیز مشخص نمایید.

 

کدامیک به سود شماست ثبت برند یا ثبت طرح صنعتی

دو مورد فوق مقوله هایی جدا از هم هستند و هریک در جایگاه خود دارای ارزشی بسیار هستند و نمی شود آنهارا با همدیگر مقایسه کرد و گفت کدام یک بهتر از دیگریست. البته شباهت ها و تفاوتی در این دو نوع ثبتی وجود دارد که اهمیت مزایا و معایب را مشخص می سازد. هردو در سازمان مالکیت معنوی و صنعتی ثبت می گردد اما اداره های آنها متفاوت است برای مثال اداره ثبت علائم تجاری ثبت علامت تجاری و مراحل ثبت برند را انجام می دهد ولی طرحهای صنعتی در اداره ثبت طرح صنعتی واقع در تهران قابل پیگیری اند. ثبت شرکت کریم خان مفتخر است که همه موردهای قید شده در متن فوق را با بیشترین دقت و سرعت ممکن به نتیجه مورد نیاز شما برساند.:: بازدید از این مطلب : 920
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : چهار شنبه 10 آبان 1396 | نظرات ()